SSS

Yöneticimizle iletişime geçin

  Genel Sorular

  SEO nedir?

  SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edicisi” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır. SEO’nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca hazırlanmış bir SEO’nun verebileceği zararları da araştırdığınızdan emin olun. Pek çok SEO ile diğer ajans ve danışmanlar, web sitesi sahipleri için aşağıdakiler gibi yararlı hizmetler sunmaktadır:

  Grafik Tasarım Nedir?

  Grafik Tasarım amaçlı bir sanattır. Resimlerin, sembollerin ve hatta kelimelerin kullanımıyla bir problemi çözmek veya belirli hedeflere ulaşmak için yaratıcı ve sistematik bir plan içerir . Çeşitli grafik ögeleri ve araçları kullanarak görsel iletişim ve kavram ve fikirlerin estetik ifadesidir.

  Domain Nedir? (Alan Adı)

  Domain, Türkçe karşılığı alan adı anlamına gelen kelimelerin ya da rakamların tescil edildiği isimlerdir. Bir web sitesine ulaşmak için, web sitesinin bir IP adresi veya bir ismi olması gerekmektedir. Bunlar da, web sitesi oluşturmanın birinci adımı olmakla beraber, olmazsa olmazlarındandır.

  Web Hosting Nedir?

  Web sitenizin internette görünür olması için, sitenizdeki dosyaların ve verilerin internete bağlı bir bilgisayarda depolanması gerekir. Bu büyük ve güçlü bilgisayarlara web sunucusu denir. Hosting şirketleri, veri merkezi adı verilen tek bir konumda pek çok web sunucusu bulunduran şirketlerdir. Bu şirketler ayrıca gerekli yazılımları, güvenliği, desteği ve web sitenizin internete bağlanmasını sağlayan bant genişliğini de sağlar.

  SSL Sertifikası Nedir?

  SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır. Şifreleme, verileri şifresi kırılamayan ve sadece doğru şifre çözme anahtarıyla okunabilir hale çevrilebilen bir formatta bir araya getirme sürecidir.

  Hizmet Soruları

  Tanıtım Filmleri Önemli Midir?

  Hazırlanan ve gerekli uygunluk seçenekleri ile var edilen tanıtım filmleri çoğu alanda önemli. Yani aslında var ettiğiniz işlemler sırasında sizlere gerekli öncelikleri de çok rahat bir biçimde sunma özellikleri de bulunuyor. Rekabetin ortada olduğu durumlarda da tanıtım filmlerin etkisi oldukça büyük. Özellikle bu kısımda başarıyı çok net bir biçimde ortaya çıkan detay, profesyonellikten geçiyor. Bu kısımda sağlanan profesyonellik başarıyı de kesinlikle beraberinde getiriyor. Bursa tanıtım filmi çekimi için beklediğiniz her türlü olanağa bulaşma imkanı bulabiliyorsunuz.

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Neden Önemlidir?

  İşletmeler ve bireyler, sosyal medya kanallarını yönetmek için yardıma ihtiyaç duyduklarında sosyal medya danışmanlarına başvururlar. Bununla birlikte, her müşterinin ihtiyacına bağlı olarak, teklif edebileceğiniz çeşitli hizmetler vardır. Çoğu zaman, bu rol, bazen bir içerik oluşturucusunun şapkasını takmaya zorlayan SEO üzerinden geçer .

  Web Sitesi Tasarımının Maliyeti Nedir?

  Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 1.000 ile 50.000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu ve işlevselliği dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarımının fiyatını etkiler.

  Bizim web tasarım hizmetleri iş ve hedeflerinize göre özelleştirilmiş bir web sitesi ile iş sağlayabilir. Ayrıca, sitenizin mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlayarak şirketinizin dönüşümlerini ve gelirlerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluruz.

  Hemen Ara: 0224 888 0095